Statut

Czym zajmuje

się stowarzyszenie?

Osoby zaangażowane w organizacj

 

 Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae. Ultricies eu, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus, pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam. Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem.

Teren działania Stowarzyszenia, 

 

Terenem działania stowarzyszenia jest Polska. Siedzibą stowarzyszenia jest Grudziądz. 

Klub Kobiety na swoim

ul. Kosynierów Gdyńskich 45

86-300 Grudziądz 

 

mail: kontakt@kobietynaswoim.pl

tel. 663 386 999

 

.

Cel i misja

 

KnS to stowarzyszenie zrzeszające kobiety, które są gotowe na rozwój i chcą pomóc sobie oraz innym w osiąganiu celów - tych biznesowych, jak i prywatnych. Chcemy stworzyć w Grudziądzu miejsce dla przedsiębiorczych kobiet, w którym będziemy się uczyć i wspierać korzystając ze swoich doświadczeń i umiejętności. 

Władze i zarząd Stowarzyszenia

 

Zarząd stowarzyszenia składa się z 3 (trzech) członków i wybierany jest przez Zebranie Członków. W skład Zarządu wchodzi Prezeska Zarządu oraz 2 członkini Zarządu. Zarząd powołuje się na czteroletnią wspólną kadencję.

Aktualny zarząd:

Monika Balcer-Grudzień - Prezeska

Dominika Zielińska - Wiceprezeska

Marta Mróz - Członkini zarządu

"Wspólnie zmieniajmy życie kobiet - Wspieraj Naszą Społeczność!"

 

Czy wiesz, że Twoja wsparcie może zmienić życie wielu kobiet? Stowarzyszenie "Kobiety na swoim" działa na rzecz podniesienia pozycji i samodzielności kobiet w naszej społeczności. Twoje darowizny są kluczowe dla naszej pracy i pozwalają nam realizować naszą misję. 

Składki wpłacamy na numer konta stowarzyszenia:

49 1090 1678 0000 0001 5277 1392

Dołącz do nas

 

Pomyśl jak możesz pomóc nam i jak my możemy pomóc Tobie. Zapraszamy na jedno z naszych spotkań, które odbywa się zawsze w pierwszy wtorek miesiąca, sprawdź czy to miejsce dla Ciebie, a później wypełnij deklarację i wpłać składkę

Statut Stowarzyszenia

POBIERZ STATUT

kontakt@kobietynaswoim.pl

663 386 999