3 edycja Broszki już w październiku

28 sierpnia 2023

Wydarzenia z Broszką w nazwie są kierowane do wszystkich kobiet, które chcą uzyskać informacje i porady od ekspertów w sprawach ważnych, a często bagatelizowanych.

Podczas pierwszego wydarzenia pt. "To jest moja broszka", poruszaliśmy tematy z trzech zakresów: zdrowia, dbania o siebie oraz przyjemności związanej z seksem. Spotkanie to ściągnęło ponad 50 osób, które miały okazję wysłuchać specjalistek z zakresu m.in. ginekologii, fizjoterapii uroginekologicznej oraz seksuologii.

Druga edycja "Broszki" była związana z bezpieczeństwem kobiet. Była to odpowiedź na przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną czy materialną. Podczas wydarzenia pod tytułem: "Obroń swoją broszkę", uczestniczki wraz z prelegentkami specjalizującymi się w psychologii i prawie, rozmawiały

o rodzajach przemocy, na jakie są narażone kobiety, oraz sposobach, w jaki można im pomóc. Na koniec wszystkie kobiety miały możliwość uczestniczenia w darmowej lekcji samoobrony, prowadzonej przez Instruktorkę IKMF w stopniu G3.

Trzecie wydarzenie nosi tytuł "Zdrowie to moja broszka" i związane jest tematyką zdrowia, wpływu żywności na wszystkie obszary życia kobiety. Dotkniemy tematu profilaktyki oraz badań, które są ważne i mogą uratować życie. Po tym wydarzeniu, nasze uczestniczki będą wiedziały dużo więcej o tym, jak dbać o swoje zdrowie, by dłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem w gronie rodziny i przyjaciół.

kontakt@kobietynaswoim.pl

663 386 999